Georges Simenon „Žmogus, kuris žiūrėdavo į nuvažiuojančius traukinius“

simeonVertinimas: 1/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Siaubingai nepatiko. Nors Simeonas didis rašytojas, bet ši knyga tai kažkoks nesusipratimas. Nebuvo nei detektyvo, tik kažkokio nukvakusio diedo egzistencija. Kažkur eina, kažkur važiuoja, kažką daro, o ryšio aš jokio neįžvelgiau. Pasirodė, kad autorius turėjo galvoje vieną kažką, rašė nuotrupomis, o apie skaitytoją nepamąstė. Nesupratau?. Tikrai taip. Reikėtų instrukcijos. (o tikėjausi labai labai iš šios knygos)

Oficiali versija: Keso Popingos gyvenimas daugelį metų sruveno ramiai. Vieną dieną bendrovė, kurioje jis dirba ir į kurią yra įdėjęs visus savo pinigus, bankrutuoja. Nuo šios akimirkos jo gyvenimas gali pakrypti visai kita vaga…
Ką pasirinks Kesas Popinga – bandys išsaugoti savo miesčionišką namų jaukumą ar sės į naktinį traukinį, riedantį išsvajotos laisvės link?

Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 264

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *