Perskaitytos knygos

David Safier “Bloga karma”

virselis-230 (2)Vertinimas: 3/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau sako: Patiko knygos viršelis, sudomino anotacija, žadanti visokias reinkarnacijas, ironiją, anapusinį gyvenimą. Kadangi esu pavargusi nuo tų visokiausių meilės istorijų, kur pabaiga daugiau mažiau aiški nuo pirmų eilučių, o čia gi dar ir akcija. Pradėjau skaityti, pastebėjau, kad skaitosi žaibiškai. Na ką siužetas prasideda įprastai: gyvena karjeristė moteris su sąžinės priekaištais dėl per mažai skiriamo laiko šeimai ir netikėtai miršta. O tada jau visos įdomybės – numirus reinkarnuojasi į skruzdėlę (apie skruzdėlės gyvenimą labai jau išsamiai aprašyta, todėl bijojau kad dar likusius du šimtus puslapių skaitysiu apie skruzdėles darbininkėles, motinėles, patinėlius, ir visa tą vergovę skruzdžių pasaulyje) bet vėliau įgaunamas pagreitis ir ji vis reinkarnuojasi į visokius gyvius kaupdama gerą karmą, nes siekia būti kuo arčiau savo šeimos. Greitai skaičiau, nes labai laukiau pabaigos. Ištiko baisus happy end‘as, toks saldus iki kaulų smegenų. Atgimė į storą moterį (suprask žiauri lemtis) ir atskleidė visus reinkarnavimosi ypatumus vyrui, viską apie budą, maždaug anapusinis pasaulis nebeteko paslapčių, kad tik viena šeimynėlė, knygos pabaigoje, gražiai liktų apsikabinę stovėti. Nesu aš darboholikė, nesu pinigų vergė, todėl man tos pamokančios istorijos, kad skirk laiko šeimai, vidinio pasaulio nesupurto. Gal būt kažkam bus atradimas, to ir linkiu.
Vietų, kuriuose šyptelėjau buvo už tai knyga negavo vieneto, kaip ir minėjau perskaičiau greitai, bet kaip bebūtų po savaitės pamiršiu apie šios knygos egzistavimą ir ji nuguls toliau rinkti dulkių lentynoje, su titulu – nebloga savaitgalio knyga.

Oficiali versija: Svarbiausią savo gyvenimo vakarą kvaila mirtimi numirusi televizijos laidų vedėja Kim Langė patenka anapus ir sužino, kad yra sukaupusi labai daug prastos karmos. Tad atgimti gali tik kaip skruzdėlė. Įsigavusi į savo namus ji pamato, kad jos vietą šeimoje taikosi užimti kita moteris. Kim nenori su tuo taikstytis, tad nusprendžia žūtbūt sukaupti geros karmos ir susigrąžinti ankstesnį gyvenimą. Siekdama vėl tapti moterimi ir atsikovoti savo vyrą, ji turi nukeliauti ilgą kelią. Galbūt jai pavyks ir ji vėl atgims žmogumi? O jei taip, kas tada?
Tai išties smagi ir įtraukianti istorija, kurioje skaitytojas ras visko: gyvenimo dramos, pinklių šeimos narių tarpusavio santykių, humoro, išminties ir, žinoma, meilę…
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius : 244

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *