Perskaitytos knygos

David Loge „Terapija“

virselis-1000 (1)Vertinimas: 2/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)

Aš sakau: Skaičiau šią knygą taip ilgai, kad net buvo kilus mintis padėti į šalį, o tai jau nuteikia, kad atsiliepimai nebus itin teigiami. Skaitant labiau reikėtų nusiteikti vidiniam išgyvenimų narpliojimui nei įtraukiančiam siužetui. Veiksmas (sąlyginis) maždaug prasideda nuo 150 puslapio. Knygos herojus vidutinio amžiaus scenaristas, kurį palieka žmona, beviltiškai ieškodamas atsakymų į klausimus būti ar nebūti, prikrečia aibę nesąmonių, nusprendžia surasti pirmąją meilę ir tiesiog su ja pasikalbėti. (Tai bent tikslas!) Knyga vietomis ironiška, bet reziumuojant, tai knyga apie nieką: filosofijos bei psichologijos fanatams – per mažai peno apmąstymams, siužeto ieškotojams – veiksmas vangus, tinka skaityt prieš miegą klausant baby TV.

Oficiali versija: Romano Terapija pagrindinis veikėjas – egzistencinių vidutinio amžiaus krizių kamuojamas turtingas populiaraus televizijos serialo scenaristas, turintis tvirtą šeimą ir platonišką bičiulę. Jis mėgina gelbėti savo gyvenimą užsiimdamas įvairiausiomis terapijomis – pradedant rašymu, kelio operacija ir baigiant psichiatro kušete: „Man taikoma daug terapijų: pirmadieniais lankausi pas Rolandą – fizioterapija, antradieniais – pas Aleksandrą – kognityviojo biheviorizmo terapija, o penktadieniais – aromaterapija
Knyga: nuosava
Puslapių skaičius :335

Patinka(0)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *