Perskaitytos knygos

Alicia Gutje „Mėlynas rūkas“ I dalis

cdb_Melynas-rukas_p1Vertinimas: 4/5 ( Vertinimo skalė: 1 – šlamštas, kurio net perdovanoti negalima 2 – pakenčiama, skaityti nuobodoka 3 – vidutiniška, paskaitai ir pamiršti 4 – gera knyga, galima rekomenduoti 5 – puiku, bravo, knyga, kurios nepamirši)
Aš sakau: Kiek buvau praėjus pro knygą, vis nesusivokiau, kad čia gi lietuvės knyga. Kažkaip vis dar tie lietuviai autoriai būna keistoki. Vis gi šioje knygoje nieko lietuviško nėra, nes kažkaip skaityti apie super multimiliarderių Antaną būtų nelabai rimta. Kaip ir ne paslaptis, kad autorę įkvėpė atspalvių trilogija, tai čia atspalvių motyvų nemažai. Nuo akių vartymų ir lupų kramtymų iki siužeto detalių. Kas man kliuvo?. Mane erzino infantilus veikėjų bendravimas, tie seilėjimaisi be sustojimo, žmonėms trečia dešimtis, o turinys kaip penkiolikinių. Siužeto seka, vienišiai – užklumpa meilės – nedėkingos aplinkybės ir skyrybos – verksmas – kiti vyrai – staiga pasirodantis pirmasis mylimasis ir pabaiga, o tęsinys kitoje dalyje. Kai kurios vietos labai ištęstos, bet skaitosi tikrai labai greitai.

Kas liečia erotiką, atvirai aprašytos scenos, bet kai priskaičius tų erotinių romanų, pasimato, kad tos scenos aprašomos vienodai. Bent jau šioje dalyje ir tų scenų nebuvo daug, mano galva visai protinga proporcija.

Oficiali versija: Niujorkas… Beprotiško gyvenimo tempo miestas… ir neoficiali vienišų širdžių sostinė.
Atvykusi iš Bostono Ema nesuklydo: Niujorkas tai vieta, kur išsipildo svajonės! Mergina dirba reklamos agentūros generalinės direktorės padėjėja, yra graži ir geidžiama, bet audringus meilės nuotykius nusiteikusi palikti tolimai ateičiai, mat karjera svarbiau už viską.
Kol vieną vakarą ji sutinka Metą.
Tai, kas įvyksta tarp jųdviejų, sunku nuspėti, nes nuo įsišėlusių jausmų kibirkščiuoja viskas aplink. Vylingos akys, gundanti išvaizda ir savimi pasitikintis balsas hipnotizuoja Emą…
Juodu dar susitiks.
Tik ar patiks Emai tai, ką nuo jos slepia žavusis vakaro nepažįstamasis?
Alicia Gutje – jauna ir drąsi lietuvių autorė, slepianti ne tik tapatybę, bet ir dalelę savo gyvenimo. Erotinis romanas „Mėlynas rūkas“ pasakoja apie šių dienų merginą – karjeros ir didžiosios gyvenimo meilės siekiančią Emą. Tai, ką jai tenka patirti, virsta tikrų tikriausiu jausmų pragaru… Ar nuo jo toli iki rojaus?…

Knyga: paskolinta
Puslapių skaičius : 632

Patinka(1)Nepatinka(0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *